Енріке Іглесіас та Анна Курнікова готуються стати батьками

Фігура російської спортсменки помітно округлилася.

Фото: Splash/All Over Press
Анна Курнікова дійсно готується стати мамусею: папараці сфотографували її разом з коханим Енріке Іглесіасом на палубі яхти. Фігура Анни помітно округлилася - настільки, що животик вже не спишеш на ситний обід.

Папарацці наздогнали Курнікову та її бойфренда Енріке Іглесіаса під час відпочинку в Маямі: не помічаючи фотографів, парочка ніжилася на сонечку, сміялася і цілувалася. Дбайливо обнявши Аню за плечі, Енріке нахилився і поцілував свою супутницю життя в помітно округлий животик.

У наявності всі ознаки того, що Курнікова готується піти в декретну відпустку. Спортсменка зараз згортає всі проекти, якими вона займається. Днями Анна оголосила, що покидає телешоу про схуднення The Biggest Loser, в якому вона була особистим тренером.

Як тренер Курнікова давала поради учасникам команди по правильному харчуванню, підрахунку калорій і фізичних вправ. У заяві, зробленій для преси, Анна висловила жаль, що черговий, 13-й сезон, шоу пройде без неї.

Ще один аргумент на користь того, що в сімействі Курнікової-Іглесіаса очікується поповнення - грандіозне будівництво нового особняка. Аня та Енріке вирішили самі спроектувати і побудувати будинок своєї мрії - так, щоб все в ньому було максимально пристосована під їх потреби.

Будівництво йде повним ходом, і зоряна парочка регулярно навідується на будмайданчик, щоб перевірити, як ідуть справи.

Читайте також:

Анна Курнікова серйозно задумалась про материнство

Анна Курнікова і Енріке Іглесіас почали будувати сімейне "гніздечко"

Енріке Іглесіас шокував Анну Курнікову

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Наступна публікація