"Фабрикант" вибачився за порізані вени

Учасник "Фабрики зірок-2" Максим Барських вибачився перед Наталкою Могилевською за те, що порізав собі вени на її концерті.

максим барських
Могилевська не прийняла вибачень Максима, Фото: makc.at.ua
Нагадаємо, що 14 грудня, під час концерту Наталки Могилевської та "Фабрики зірок-2" Максим Барських після виконання дуетної пісні з Наталкою, вихопив ніж з кишені та вдарив по своїх  зап'ястках. При цьому хлопець сказав "Света, я понял что люблю тебя!", "Эта песня для тебя", "Надеюсь, ты меня слышишь".

Свій вчинок хлопець присвятив співачці Світлані Лободі, з якою співав дуетом під час телепроекту. "Фабриканта" терміново відвезли в лікарню. Зараз він почувається добре.

Відійшовши від свого вчинку, Макс написав на стіні своєї сторінки "вКонтакті", що він не збирався покінчити життя самогубством. "Я посвятил свой поступок Свете. И хотел лишь привлечь ее внимание", - написав хлопець. Чому Макс зробив це саме на концерті Наталки Могилевської, він не каже.

Могилевська ж не коментує цей випадок. Після концертів в палаці "Україна" вона полетіла в Париж. І лише Михайло Ясинський, виконавчий директор компанії Talant Music висловив свою думку з цього приводу.
"Ми вважаємо поведінку Макса, непрофесійною, - каже Михайло. - Найближчим часом він не буде брати участі у акціях, організованних нашою компанією. Також Барських не співатиме на концерті, який відбудеться 28 грудня. Хоча його виступ у ньому планувався. Щодо його вибачень, то нехай Макс вибачається не через інтернерт, він же ж чоловік. Сподіваюсь, він зробить це не так виразно, як зізнавався в коханні".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: