Фагота із ТНМК у Нью-Йорку затримала поліція

Фронтмен гурту "ТНМК" Фагот відсвяткував день Народження в Нью-Йорку.

Подорож Фагота до Нью-Йорка, у якому він вирішив відсвяткувати свій день народження, не обійшлась без курйозів. Його затримала поліція за розпивання віскі у громадському місці.

"День народження почав святкувати за українським часом, а закінчив за американським, тому встиг багато чого, - зізнався Фагот. - Почав відзначати свято у "Hardrockcafe", потім був джаз у "Blue Note", гуляв Таймс Сквером і Централ Парком. Пізніше дав інтерв'ю Американо-російському радіо "Надія", пообідав в українському ресторані "Глечик". А ввечері поїхав в Емпайр СтейтБілдінг, де і насолоджувався виглядом Нью-Йорка з висоти 102 поверху".

Не обійшлось і без курйозів. У Нью-йорку Фагот надибав місцевих поліцейських.
"Я довго не міг знайти Українську Церкву в Нью-Йорку, і трохи замерзнув, блукаючи вулицями, - продовжив Фагот. - Грівся заздалегідь захованою у пакет пляшкою віскі. Саме ця пляшка в паперовому пакеті зацікавила "копів", які проїжджали повз мене. Вони зупинили автомобіль і уточнили, чим я зігріваюся. Виявилось, що я все ж порушую закон".

Але навіть попри цю історію, про Нью-Йорк у Фагота лишились лише найкращі враження.
"Це найяскравіше місто для космополітів - вивіски на магазинах і рекламу можна побачити всіма мовами світу. NY здатний викликати сильні емоції, при чому кожен район – особливі. Мені більше всього запав в душу Гарлем - ти по-справжньому потрапляєш в "голлівудське чорне кіно".

Читайте також:

Як Фагот пив пиво, а Quest Pistols тикав дулі

У Празі "ТНМК" пили пиво та знімали кліп

ТНМК видали віртуальний альбом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: