Фани Джексона висунули свого кумира на Нобелівську премію

Фани Майкла Джексона хочуть, аби співаку присудили Нобелівську премію за його благодійність. Деталі - на відео (без коментарів. АР)

Шанувальники померлого в червні цього року Майкла Джексона запустили кампанію по висуненню співака на Нобелівську премію світу.

Дві онлайн-петиції із закликом визнати досягнення Джексона підписали вже більше десяти тисяч осіб. У петиції, складеній студентами Каліфорнійського університету, говориться, що Майкл Джексон присвятив себе поширенню ідей світової єдності і любові, а також впродовж всього життя особисто жертвував крупні суми різним благодійним організаціям.

Так, в 1984 році Джексон отримав серйозні опіки на зйомках рекламного ролика. Отримані як компенсація півтора мільйони доларів він пожертвував опіковому центру.

За допомогою пісні "We Are The World" Майкл Джексон зібрав 60 мільйонів доларів на благодійність, зокрема, на допомогу голодуючим жителям Ефіопії.

У 2000 році виконавець був включений в Книгу рекордів Гіннеса як поп-співак, що брав участь в найбільшій кількості благодійних проектів. Всього він підтримував 39 благодійних організацій та заснував власний фонд Heal The World.

Читайте також:

Поліція підозрює лікаря Джексона у знищенні речових доказів

У фінансуванні прощання з Джексоном виявили кримінал

У клініку лікаря Майкла Джексона увірвалися наркополіцейські

Про Джексона знімуть повнометражний фільм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: