Федір Бондарчук в реанімації

Федір Бондарчук зараз приходить в себе в реанімаційному відділенні однієї із московських клінік.

Актору і режисеру довелось зробити екстрену операцію на зламаній руці. Важкий перелом режисер отримав тиждень тому через нещасний випадок. Пізно ввечері на Мосфільмі Федір з колегами закінчував роботу над картиною. Режисер йшов додому, і, спускаючись сходами, спіткнувся і впав. Тоді він не надав цьому особливого значення. Травмована рука особливо не турбувала Бондарчука.

федір бондарчук
Бондарчук зламав руку, Фото: www.yuga.ru
До лікарів телеведучий звернувся після того, як рука сильно розпухла. Зробивши рентген виявилось, що зап'ясток актора був роздроблений в кількох місцях. Медики оглянули пацієнта і наполягли на екстренній госпіталізації і операції - оскільки зволікати не було часу. Лікарі непокоїлись, що кістка може неправильно зростися, і тоді руку довелося б повторно ламати.  

У травмовану руку Бондарчука хірурги вставили спеціальну металеву спицю, яка фіксує кисть. Складна операція тривала майже дві години.

Відразу після операції 41-річного пацієнта перевели у відділення реанімації, де йому виділили одномісну комфортабельну палату. У клініці Федору Бондарчуку доведеться провести як мінімум тиждень. Лікарі вмовляють актора не квапитись з випискою і пройти повний курс лікування.

Сам артист про свою травму говорить неохоче.
"Мені зробили операцію, я зламав руку", - коротко пояснив режисер.

Федір потрапав в лікарню напередодні Дня народження своєї дружини Світлани.
"У неї сьогодні день народження, а я в лікарні", - сумно повідомив Бондарчук.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: