Філіп Кіркоров доглядає за хатньою робітницею

Російський артист Філіп Кіркоров змушений лікувати свою хатню робітницю Люсю, яка стала жертвою епідемії грипу.

Жертвою епідемії грипу стала легендарна хатня робітниця Алли Пугачової Люся, яка останнім часом живе у Філіпа Кіркорова на правах довіреної особи.

Літня жінка під час відсутності свого зоряного роботодавця не вберегла здоров'я і підчепила вірус грипу. Хвороба протікала дуже важко, але тим не менш Люся продовжувала виконувати свої обов'язки по дому, зокрема доглядати за двома собаками Кіркорова, яких він, зрозуміло, не взяв із собою до Америки, де провів весь січень і початок лютого.

Залишившись з вихованцями буквально один на один, Люся, незважаючи на хворобу, була змушена вигулювати собак, що не поліпшувало стан її здоров'я. Тим не менш, не бажаючи доставляти проблем Філіпу, Люся навіть не поставила його до відома про свою хворобу.

Повернувшись з поїздки, співак знайшов Люсю в настільки жалюгідному стані, що був змушений і доглядати за нею, і самостійно вигулювати своїх собак. Залишається сподіватися, що Кіркоров все-таки не підчепить вірус грипу у своєї домробітниці і йому не доведеться закриватися на карантин.

Читайте також:

Жінки, які зламали пошту Кіркорова, отримали умовні терміни

Кіркоров помирився із Яблоковою і пробачив своїх кривдниць

Кіркоров і побита ним Яблокова помирилися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: