Філіп Кіркоров на концерті в Криму переніс серцевий напад

Співак Філіп Кіркоров знову хворий. У нього стався серцевий напад на концерті в Судаку.

19 липня у Філіпа Кіркорова стався серцевий напад на концерті в Судаку. Під час виступу співак відчув болі в серці, і йому довелося піти за лаштунки. Зрозумівши, що повернутися до глядачів цього вечора він вже не зможе, Філіп розпорядився повернути людям гроші, хоча відпрацював більше половини концерту.

"Все добре, не хвилюйтеся, мені вже краще, - розповів Кіркоров. - Обіцяю своїм шанувальникам, що повернуся до Москви і займуся своїм здоров'ям. Сьогодні, 20 липня, я знову вийду на сцену. Попереду "Нова хвиля" в Юрмалі, а потім продовжу свій гастрольний тур".

"Те, що відбулося у вівторок, 19 липня, з Філіпом, може статися з кожним. Переїзди в спеку, сильні перевантаження, спав мало і виступав багато. Під час концерту в Судаку у Філіпа різко піднявся тиск і з'явилися болі в серці", - повідомила особистий лікар Кіркорова Ірина, яка супроводжує Філіпа під час гастрольного туру.

Нагадаємо, після того, як Кіркоров покинув сцену під час концерту у Судаку, зчинилась бійка. Глядачі залишилися незадоволені виступом Кіркорова, зажадали повернути гроші, а коли отримали відмову, накинулися з кулаками на охорону артиста.

Читайте також:

Концерт Кіркорова в Судаку закінчився бійкою глядачів і охорони

Максим Галкін довів Кіркорова до сліз

Жінки, які зламали пошту Кіркорова, отримали умовні терміни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: