Фільм Турчинова висунуто на "Оскар"

Фільм "Ілюзія страху", знятий за однойменним твором першого віце-прем'єр-міністра України Олександра Турчинова, буде заявлений як претендент від України на премію "Оскар" в категорії "Найкращий іноземний фільм".

У творі, написаному Турчиновим в 2005-му році, коли він працював головою СБУ, описана історія бізнесмена на прізвище Короб. Йому доводиться захищати власний бізнес у складних умовах 1980-90-х років. Сюжет твору та фільму, сповнений фантасмагоричних елементів і перегукується з біблійними мотивами.

Режисером фільму "Ілюзія страху" виступив Олександр Кирієнко ("Помаранчеве небо", "Інді"). Головну роль у стрічці виконав Андрій Панін ("Бригада", "Останній бронепоїзд", "Бій з тінню"). У фільмі задіяні також Олена Бабенко, Олексій Петренко, Сергій Гармаш і Олексій Горбунов.

Зазначимо, що фільм "Ілюзія страху" сподобався прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко. На її думку, цей психологічний трилер відкриває душу Турчинова.

"Чудові актори, прекрасні сучасні технології і, безумовно, наш Олександр Турчинов. Я думаю, він непоганий сценарист", - зазначила вона.

Нагадаємо також, що своїх претендентів на "Оскар" вже назвала Росія, яка обрала стрічку Анни Мелікян "Русалка", Франція, що висунула фільм "Клас" ("Між стін") і Німеччина, яку представить історична драма Baader Meinhof Komplex.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: