Форми Сєдокової допомогли їй отримати місце на розігріві Джей Ло

Дата публікації
Форми Сєдокової допомогли їй отримати місце на розігріві Джей Ло

Twitter

Співачка розповіла про свої творчі успіхи.

В ексклюзивному інтерв'ю ТСН.Особливе співачка Анна Сєдокова розповіла, як їй живеться зараз в США і про стосунки в родині.

Аня, як склалося з Лопес? 

- Я була присутня на шоу "American Idol", де Дженіфер була в журі. Я познайомилась і з менеджментом артистки. Але це було дуже поверхневе знайомство. Потім ми дізналися, що будуть концерти, ми створили свій "бук", зробили повністю добірку виступів, спеціально описали, що ми будемо робити і відправили запит менеджменту артистки. Дуже довга була пауза після цього. Не знаю, чи зіграли форми якусь роль... Я думаю, що зіграли, звичайно, вони проводили якісь паралелі ... Я живу в Америці і знаю, як там всі одягаються. Як в принципі, дуже просто ходять в кросівках, в майках, один раз на якусь червону доріжку одягнуть плаття - і все. А Дженніфер стежить за собою. Крім цього, у неї прекрасна подача по образу. Наразі ми тренуємося, репетируємо, займаємося, моя команда займається по 4 години двічі на день. Ми робимо нові костюми, ми ставимо нове шоу. Образи ми придумуємо разом з молодим дизайнером, але дуже талановитим.

- Аня, ти українська співачка?

Звичайно! Все, що ми робимо, - репетиційна база моя в Києві. Дизайнери працюють на Україну, навіть продукт, який робиться, і пісня, яку ми будемо презентувати, все робиться на Україну.

От ти заговорила про те, що в тебе репетиційна база в Києві, український дизайнер, і танцюристи теж з України. Що тебе з Києвом пов'язує?

- Я не думаю, що я українська співачка. Тому що я давно вже, судячи з резонансу, і по тому, як знають мої пісні, то напевно, мої пісні більше знають в Росії. Але я б не ділила - російська або українська. Я якась неподільна.

З Києвом що пов'язує? Залишилося в тебе місце, де жити, де зупинитися? Квартира?

- У мене є і залишилося, де жити у Києві. Але я дуже рідко туди приїжджаю. Зараз приїду на 5 днів, і потім буду в грудні.

А мама де живе?

- Мама живе в Києві. Але я зупиняюся в квартирі. Тому що у мене зовсім інший часовий пояс, я літаю. Я так заплутано кажу, бо в мене 3 година ночі.

А діти де?

- Ми виходить або разом літаємо зі старшою донькою, або ні. Але мені здається, це великий шанс жити і працювати, і велике щастя бути потрібною і на сцені, і щоб у тебе тил був прикритий.

По "тилу" - важливе питання? Не буває такого, що ось "сядь дома і борщі мені вари"?

- Кожному чоловікові хочеться, щоб його одна-єдина сиділа дома і готувала. Мені пощастило, що мене мій чоловік любить, я ось така. Коли я на сцені, я впевнена в собі... Він любить мене, звичайно, теж коли я в штанях. У спортивках, з хвостиком. Але він не хоче, щоб я була такою. Ми занадто ще молоді, щоб закривати один одного і не випускати. Він розуміє і знає прекрасно, що мене не втримати.

А буває таке, що говорить: Аня, приготуй мені борщ?

- Буває, звичайно.

І що, ти йдеш готувати?

- Звичайно! Я чудово готую борщ! Готую спагеті, торти, все можу робити! Все можу!

А часто ти це робиш?

- Я не те, щоб кожен день стою біля плити, але якщо треба порадувати коханого, я можу. За дві секунди можу, знаєш, як це, кашу з сокири зварити? Я відкриваю холодильник і розумію - так, так, так. Я можу нагодувати всіх, у мене з цим проблем немає. Просто останнім часом немає особливої потреби.

А старша донька з татом спілкується?

- Зараз Аліна прилетить до тата на канікули, і оскільки вона вчиться вже в третьому класі, то їй не так просто літати, але на канікулах вона проводить час з ним. У нас не те, щоб прості стосунки, ми не вітаємо один одного на свята чи ще щось, але ми намагаємося знаходити точки дотику і залишатись людьми. Тому що мені здається, що це важливіше для Аліни. Важливо, щоб вона не відчувала, що у неї немає мами чи мама з татом посварилися, цього не можна робити, я сама - дитина розлучених батьків, я знаю, як батьки проти один одного воюють. Я їй кажу: ти завжди можеш дзвонити, ти завжди можеш спілкуватися. Так, бувають труднощі, у нас був складний період, коли вона вчилася, вона не могла прилітати деякий час. Але ми намагаємося все це подолати.

А Валентин фінансово якось бере участь?

- Я сильна мама. Я ніколи ні у кого нічого не просила і просити не збираюсь.

Тобто, він не присилає грошей на квиток для доньки?

- У нього якісь свої погляди на це питання, і він на нього якось по своєму дивиться, а я, мені це не потрібно, я досить сильна сама і звикла сама вирішувати свої питання.

Тобто, переліт з штатів в Україну до тата ти оплачуєш сама, так я розумію?

- Я не можу про це говорити, у нас і так складні стосунки.

Слухай, чому ти взагалі вирішила виїхати, тому що там у Максима бізнес?

- Я все життя жила з розумінням того, що я хочу жити в Америці. Це моя країна, я люблю її, це правда. Я любила все аж до гамбургерів, до штучних американських посмішок. І коли я приїхала в Лос-Анджелес, я зрозуміла, що хочу там залишитися. Ми просто взяли туристичну путівку й поїхали в Майямі, в Нью-Йорк і ЛА. Ми зрозуміли, що це наше місце. Я пожертвувала частиною своєї роботи, частиною свого успіху, частиною якихось справ, і ми просто "пересунулися" на нове місце. Ми спочатку вчилися там, спочатку Максим навчався, я вчилася. Я вчилася, починаючи від мови і закінчуючи якимись іншими акторськими справами, Максим навчався в юсі ЛА, на 4-х різних спеціальностях. І зараз можу сказати, що бізнес у нас там вже дійсно… він не великий, не величезний якийсь, маленький, початківець… Але ми щось робимо, що дозволяє нам вечеряти в ресторанах, гуляти з дітьми і їздити на машині.

Тобто ви знімаєте дім, чи це ваше?

- Знімаємо. У нас велика сім'я. У нас двоє дітей, у нас постійно друзі, у нас собака, у нас няня, у нас Танюша, яка допомагає нам по будинку. У нас прямо велике сімейство. Іноді я не розумію, що робити, коли одна.

А ви якою мовою спілкуєтесь?

Російською, звичайно. В будинку треба обов'язково говорити тільки російською, тому що, якщо не говорити російською, то діти забудуть мову.

У Максима був чіпсовий бізнес?

- Ні, це ходили чутки. Це було 1000 років тому. Це не в нього, а в одного з членів сім'ї. Він до цього не мав жодного відношення. Коли він приїхав до Америки, звичайно, був свій капітал початковий. Зараз спільними зусиллями перетворимо цей капітал в ще більший капітал.

А громадянство у вас яке, українське?

- Громадянство українське, звичайно. Я не збираюся змінювати громадянство. У нас все добре. Ну, я як би люблю Україну. Я - космополіт, всім серцем, я працюю в Москві, я не працюю в Україні, і живу в ЛА. Я літаю туди-сюди і не думаю, що потрібно вибирати і говорити, що я належу одній країні, я належу одному чомусь.

Зараз "Віа Гра" шукає третю ...

- Я вітаю Санту і вітаю її з відходом, насправді. Тому що я точно знаю - вона в цю годину щасливіша, ніж була раніше. Я вже не в групі близько 8 років, і мені здається, що вже достатньо. Я дружу, у мене такі дружні, добрі стосунки з Сантою, тому що ми з нею дружили до гурту. Мені здається, що у Санти є прекрасна пісня, є прекрасний чоловік, який її підтримує у всіх починаннях і безмежно любить.

 

Наступна публікація