Фото побитої Ріанни продали за 62 тисячі доларів

Шокуюче фото побитої Ріанни, зроблене відразу після нападу Кріса Брауна, було продане за 62 тисячі доларів.

Новинний веб-сайт TMZ, відомий своєю ексклюзивною інформацією і перевіреними джерелами, придбав скандальний знімок за крупну суму і опублікував його в інтернеті. Не дивлячись на піднімання рейтингу сайту, його власникам доведеться зіткнутися із законом – поліція Лос-Анджелеса почала розслідування відносно витоку конфіденційної інформації, якj. в даному випадку є ексклюзивний знімок.

Окрім цього, рекламодавці відмовляються від реклами на сайті TMZ через судовий розгляд. "Вони проявили велику неповагу до молодої дівчини, якій довелося зіткнутись з насильством, - говорить джерело. - В першу чергу вона – жертва і людина, а не знаменитість. Схоже, що TMZ зробили велику помилку і їм доведеться зіткнутися не лише з поліцією, але й з судовим позовом від Ріанни".

Нагадаємо, що у фатальний день і Кріс, і Ріанна повинні були брати участь в 51-ій церемонії вручення Греммі. Проте обидва на сцену не вийшли: агент Ріанни повідомив, що та потрапила в аварію, а сліди Брауна незабаром виявились в найближчому відділенні поліції. Тоді і розкрилася шокуюча правда - співак жорстоко побив свою подружку. Про те, наскільки серйозно постраждала Ріанна, можна судити лише зараз, коли сталі відомі дійсні масштаби конфлікту.

Читайте також:

Фото побитої Ріанни потрапили в пресу

Побита Ріанна відмінила концерт в Малайзії

Кріс Браун вибачився за побиття Ріанни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: