Гайтана подарувала дітям хом'яків (фото)

Гайтана разом з юними співаками і співачками записала альбом для дітей "Кукабарра".

Співачка вирішила приділити увагу дитячій аудиторії, оскільки зараз музика для дітей – велика рідкість. Серед діток, які брали участь у  записі альбому,  були не лише починаючі "зірочки", але й вже більш досвідчені – приміром, учасники "Дитячого Євробачення".

Гайтана, діти
Гайтана подарувала дітям хом'ячків
На студії звукозапису зібрались усі учасники проекту: Гайтана та два десятки веселих й непосидючих дітлахів. Педагогічним здібностям Гайтани можна тільки позаздрити. Мініатюрній співачці із легкістю вдавалось керувати зграєю малечі, яка із цікавістю ловила кожне слово співачки.

"В мене є для вас сюрприз", - сказала Гайтана та винесла до зали коробку, повну хом'яків. Діти буквально завищали від захвату, а Гайтана взялась розсаджувати маленьких гризунів по окремих "хатинках" та дарувати їх діткам.  

"Я довго думала, що ж такого можна подарувати діткам на знак завершення роботи над альбомом – цукерки, іграшки… Але все це в них і так є, - поділилась Гайтана. - Тим більше, що я так загодовувала їх солодким під час запису, що під кінець роботи вони перестали на нього реагувати. Я подумала, що тваринка для дитини – найкращий подарунок. І обрала найменших домашніх істот, аби на мене не надто сердились батьки".

1210
Гайтана подарувала дітям хом'ячків
І, схоже, що співачка вгадала із подарунком: дитячій радості не було меж, а батьки одразу ж примирились із появою нового вихованця в домі.

Діти також підготували подарунок для Гайтани: вони присвятили співачці пісню, переробивши слова однієї з композицій з альбому "Кукабарра".

Презентація альбому планується на 16 грудня в театрі ім. Лесі Українки. В рамках презентації відбудеться концерт для дітей-сиріт, які приїдуть з усієї України.

Фото надане прес-службою співачки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: