Гайтана повернулась з Конго, де була в гостях у батька

Гайтана повернулася з Африки із проханням від шамана – купити для Конго два трактори.

Два тижні українська співачка Гайтана провела у далекій Африці, а саме у Конго. Вона не бачила свого батька і рідного брата майже 12 років. І от найзаповітніша мрія Гайти-Лурдес Ессамі (повне ім’я співачки) здійснилася. В аеропорту Браззавіля (столиця Конго) з романтичною назвою Мая-Мая Гайтану зустрічало одразу 10 родичів. Всі вони з нетерпінням чекали на приліт і були дуже розчулені зустріччю.

Поселилася Гайтана у заміському будинку свого батька Клавера Ессамі. Хоча будинок і ще не повністю добудований, співачка сама забажала жити саме в цій будівлі, адже тут завжди збирається найбільше родичів. А їх у Гайтани виявилося дуже багато. У Клавера велика родина - 8 братів і сестер, у кожного з них є діти, а в декого ще й внуки. Всі вони приїжджали, щоб побачитись з Гайтаною. Для улюбленої доньки батько підготував власну кімнату, оснащену кондиціонером і всім необхідним європейським приладдям – створити такий комфорт в країні, де на це немає можливостей – це великий прояв любові батька до доньки.

"Цю подорож до Конго я не зможу забути, - каже Гайтана. - Це вперше, коли впродовж відпочинку мені не хотілось почитати, зазвичай я беру з собою книжки у подорожі. Мені було цікаво якнайбільше відчути Конго. В Африці люди не такі як у Європі, вони перш за все цінують родинне тепло. Дружини все своє життя присвячують чоловікам, а ті в свою чергу заради сім’ї важко працюють. Дітки в сім’ях дуже самостійні, вони з дитинства знають як дати собі раду. А ще вони щирі, вони вміють радіти усьому – сонцю, танцям, життю. Я дуже вражена сімейністю цих людей".

Гайтана
Гайтана побувала у Африці, в гостях у батька
Гайтана навіть встигла здійснити невелику подорож Африкою. Разом зі своїми родичами на човнах співачка вирушила на острів Сінєгє. Цей острів батько Гайтани разом з його старшим братом Амедом взяли під свій патронат. Там на гостю чекала зустріч з головним шаманом острова. Прийнявши Гайтану з усіма почестями шаман попросив співачку привезти з України в Африку два трактори. Така техніка буде в Африці найдорожчим подарунком., ціннішим за гроші. Натомість подарував Гайтані папугу Жако - найдорожче , що у нього було. На жаль папужку привезти в Україну так і не вдалось, ці екзотичні птахи знаходяться в Червоній книзі.

Гайтана теж роздаровувала подарунки. Цуценя той-терьєра, якого по паспорту звали Василій, вона подарувала своїй кузині Естеллі. Дівчинка одразу придумала йому інше ім’я – в Африці він став Домініком. Іншим діткам Гайтана привезла олівці, кольорову крейду і пластилін. А ще цукерки, які дітям найбільше прийшлися до смаку. Вони раділи кожному подарунку.

"В Конго дуже артистичні люди, вони всі гарно танцюють і співають, - продовжує Гайтана. - Я звісно на згадку купила собі декілька дисків з етнічною африканською музикою. Нові мелодії і ритми, які я звідти привезла ви зможете почути у пісні "Люби меня", що зовсім скоро лунатиме в радіо ефірах".

Читайте також:

Гайтана поїхала до батька в Конго

Гайтана відсвяткувала День народження в Римі

Гайтана заспівала на інавгурації Обами

Гайтана виграла в лотерею 3 тисячі гривень
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: