Гайтана поїхала до батька в Конго

Співачка Гайтана відправилась у Конго в гості до свого батька, якого не бачила 12 років.

Гайтана
ТСН.ua
В дитинстві Гайтана жила в Конго, а у віці 5 років переїхала в Україну.
Тільки-но закінчилась робота на майданчику, де знімався новий кліп Гайтани на пісню "Люби меня", співачка одразу ж поїхала готуватися до подорожі. 2 травня Гайтана полетіла в Конго до батька. Співачка давно мріяла поїхати на Батьківщину, відвідати своїх родичів, яких вона не бачила цілих 12 років. Можливість полетіти випала якраз на травневі свята.

В дитинстві Гайтана жила в Конго, а коли дівчинці виповнилось 5 років, вона разом з мамою повернулись в Україну. Батько залишився жити в Браззавілі (столиці Конго). Звати батька Клавер Ессамі, в Конго він займає посаду начальника департаменту телекомунікацій всієї країни. Ще у Гайтани в Африці є 22-річний брат Денжандр. Саме з ними в першу чергу побачиться Гайтана.

"Я вже давно мріяла поїхати до тата, але все ніяк не випадало можливості. Коли нещодавно мені відкрили візу я стрибала від радості. Ще одне моє бажання здійснилося. Їду за новими враженнями. І найголовніше те, що мене там чекають мої найрідніші люди батько і брат, а ще велика родина. У мого батька 8 братів і сестер. До всіх хочу зайти в гості".

В Перу автобус упал в 100-метровую пропасть
ТСН.ua
Гайтана полетіла в Конго до батька
Родичі Гайтани чекають на її приїзд з нетерпінням. В самому центрі Бразавілля у батька Гайтани будинок, де є кімната і в Гайтани.
"У тебе, моєї старшої улюбленої доньки у всіх моїх помешканнях завжди буде власна кімната", - сказав якось Гайтані її батько. Нещодавно Клавер Ессамі добудував ще один будинок за містом, і звичайно, облаштував окрему кімнату для доньки.

З собою в Конго Гайтана взяла незвичний багаж – повезла двох цуценят той-тер’єрів, кожен вагою по 700 грамів. Одного співачка планує подарувати родичам, іншого комусь з дітлахів з бідних кварталів. У самої Гайтани теж є той тер’єр, звати собачку Пеппі. Свою улюбленицю Гайтана дуже любить, тому вирішила, що цуценята такої ж породи принесуть радість і в Конго.

В середині травня Гайтана повернеться в Київ з новими враженнями, фотографіями і творчими ідеями.

Читайте також:

Гайтана відсвяткувала День народження в Римі

Гайтана презентує українську версію пісні "Lately"

Гайтана заспівала на інавгурації Обами
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: