Галкін переїхав до Пугачової

Відомий російський пародист Максим Галкін переїхав жити до Алли Пугачової в її квартиру у центрі Москви.

Відомий російський пародист Максим Галкін переїхав жити до примадонни в її квартиру у Філіпповському провулку в центрі Москви. 

Останні півроку 31-річний Галкін майже увесь свій час проводив у 58-річної Алли Пугачової. Але його офіційним місцем проживання все-таки залишалася батьківська квартира в Нових Черемушках.

Однак Пугачова, для якої Галкін зараз найближча і найрідніша людина, усе-таки наполягла на тому, щоб він остаточно переїхав жити до неї.

Повідомляється, що Галкін не збирається продавати свою стару квартиру. Її підтримує в порядку домогосподарка, що приходить раз на тиждень.

"Він тут уже місяця два не з’являється, - розповіла консьєржка будинку в Нових Черемушках. - Тільки іноді водій приїжджає за речами. А нещодавно водій довго вантажив сумки в машину, виїхав, і більше я його не бачила. Напевно, останні речі відвіз".

Для відомого гумориста у Філіпповському провулку за вказівкою примадонни було відведено дві кімнати. Усього ж у квартирі Пугачової їх п’ять. Його спальнею стала, так звана, блакитна кімната. Архітекторами ця кімната планувалася як дитяча, однак Пугачова зробила з неї гостьову спальню в блакитних тонах.

Пугачова віддала Галкіну екземпляр ключів. "Так, Максим має свої власні ключі, і він ще до переїзду спокійно жив на Арбаті один, навіть коли Алла Борисівна їхала на гастролі чи жила на дачі", - стверджують сусіди.

Квартиру у Філіпповському провулку Пугачова отримала в подарунок від свого екс-зятя Руслана Байсарова в 2003 році. Будинок, у якому знаходяться апартаменти, добре охороняється: скрізь камери спостереження, вхід до будинку можливий лише за наявності спеціальних пластикових карток. В'їзд на стоянку і на мийку здійснюється за перепустками.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: