Галліна відзначила день народження доньки

Українська співачка Галліна з розмахом відзначила перший день народження своєї донечки Софії-Марії.

Спеціально для своєї донечки і її маленьких гостей Галя влаштувала в дитячому ресторані справжнє свято. У закладі, прикрашеному різнокольоровими повітряними кульками, на дітей чекав не лише святковий банкет з тортом, але й багаточисельні конкурси, клоуни і циркова програма з тваринами. Серед них були качки і голуби, собачки і павуки, пітон і крокодил.

Цього дня гості завалили маленьку іменинницю подарунками. Дідусь Вітя з бабусею Галею подарували золотий хрестик з діамантами. Також Софійці подарували парту, карусель і санки, кілька ляльок, які читають вірші, купу м'яких іграшок та розкішні сукні від "Блюмарін" і "Діор".    

Галіна, донька, день народження
Донька Галліни Софія-Марія відсвяткувала перший день народження
Дорослі ж відзначали свято по-своєму, вони зібрались в київському караоке-барі "Москва". Гості до ранку співали пісні, танцювали, веселились. Спеціально для присутніх Галліна виконала дві нові пісні "10 лет" і Формула любви".

Привітати з іменинницею молоду маму прийшли її багаточисельні друзі, серед яких була відома продюсерка Валентина Басовська, директор конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" Анна Філімонова і іменитий скульптор Олег Пінчук з дружиною Лілею. До речі, з Пінчуками Галліну пов'язує не лише давня дружба, вони сусіди по під'їзду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: