Гарі Поттер не для сексу

Данієль Редкліфф заявив, що вижене з ліжка будь-яку жінку, якщо під час сексу вона назве його Гарі Поттером.

Данієль Редкліфф
Данієль Редкліфф
17-річний актор заявив в інтерв'ю The Sun, що ні за що не зустрічатиметься з дівчиною, якщо та з ним лише завдяки його славі. Денієл зізнався, що його часто називають ім'ям чарівника. А ще додав: "Ніхто не робив цього в пориві пристрасті. Якщо таке відбудеться, це буде кінець. Я просто скажу: "Забирайся". 

По словах Редкліффа, після виходу першої серії "Гарі Поттера" відношення в школі до нього різко змінилося, відзначає The Bosh. "Деякі люди почали поводитися агресивно. Мені говорили, що це заздрість, але я не думаю, що це заздрість. Я думаю, що це було простим бажанням познущатися над хлопчиком, який грає Гарі Поттера". 

Денієл пояснив, чому не відвідує коледж, відзначивши, що не хоче, щоб його студентське життя стало приводом для чуток і пліток в різних таблоїдах. "Папарацці б це сподобалося. Особливо, якби там проходили які-небудь вечірки, вони б неодмінно на них з'являлися, і все в такому дусі". 

Про відносини з колегами по цеху Редкліфф також висловлюється вельми скептично. "Я думаю, складно зустрічатися з актрисами, тому що вони всі ненормальні. Мені ніколи не доводилося працювати із стервозними актрисами, всі були дуже милими. Проте всі - психують".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: