Гаррі допитали через полювання на птахів

Британська поліція в Норфолку допитала принца Гаррі у зв'язку з вбивством птахів, які охороняються державою.

Британська поліція в Норфолку допитала принца Гаррі у зв'язку з вбивством птахів, які охороняються державою. Варта порядку розслідує інформацію про те, що минулого тижня двох польових лунів було застрелено на околиці королівського маєтку в Сандрінгемі.

Представник принца Гаррі заявив, що принц був там з другом, але нічого про вбивство польових лунів не знає. Співробітник урядового природоохоронного агентства повідомив, що бачив як підстрелили птахів.

Вбивство польового луня вважається злочином, за який загрожує штраф в 5 тисяч фунтів (10 тис. доларів) або шість місяців в'язниці. В Англії живуть близько 20 пар цих птахів; у інших районах Британії також є птахи цього виду.

Польові луні полюють на куріпок, тому власники мисливських господарств відстрілюють цих рідкісних хижаків сімейства яструбових.

Поліція Норфолка продовжує розслідування і просить всіх, хто володіє якою-небудь інформацією, пов'язаною з цим злочином, звернутися в правоохоронні органи.

Грем Мадж, представник Королівського суспільства захисту птахів, заявив в зв'язку з цим, що польовий лунь є "найбільш переслідуваним птахом в Англії".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: