Гібсон заплатить російській коханці за дитину 19 мільйонів

Голлівудський актор Мел Гібсон вирішив, що одружуватись із російською коханою він не буде, але забезпечить майбутнє дитині, яку вона народить від Мела.

Мел Гібсон відмовився одружуватись з російською коханою, але заплатить їй 19 мільйонів доларів за дитину, яку вона зараз виношує.

Нещодавно на одному з телевізійних шоу Мела Гібсона запитали, чи не збирається він одружуватися з новою подругою, на що актор віджартувався: "Хто ж робить таку помилку двічі!"

Але, не дивлячись на це, майбутнє Григор'євої і дитини вже забезпечене. Як стало відомо, Оксана уклала дуже вигідну операцію з актором. Згідно з угодою, після народження
дитини кіноактор заплатить росіянці 10 мільйонів доларів. До того ж вона отримуватиме 40 тисяч доларів щомісячно до тих пір, поки малюку Гібсона не виповниться 18 років - це ще приблизно 9 мільйонів доларів.

Додатково Мел Гібсон оплачуватиме навчання дитини, яка народиться лише цієї осені. Цього тижня чутки про те, що росіянка Оксана Григор'єва чекає на дитину від Мела, підтвердилися.

"Щасливий батько, виступаючи в національному телешоу, оголосив: "Так, я скоро стану татом. У восьмий раз."

За словами рідних і знайомих, пара не дуже багато часу проводить разом. Вони живуть окремо. Оксана проживає разом з 12-річним сином Олександром, якого вона народила в шлюбі з британським актором Тімоті Далтоном.

Тим часом Олександр вже спілкується з дітьми Мела. Так, Оксана і її син провели канікули на Коста-Риці разом з дітьми Гібсона, і хлопчики відмінно порозумілися. Молодший син актора від шлюбу з Робін Гібсон, 10-річний Том, подружився з сином Григор'євої.

"Вона хороша мати, і вона буде прекрасною мамою дитині Мела, - підтверджують друзі Гібсона, - Оксана дуже щаслива, тому що в її житті з'явилася людина, яка про неї піклується. Вона завжди хотіла цього, і у неї вийшло. Вона виграла. Тепер вона робитиме те, про що завжди мріяла: ростити дітей і грати на піаніно".

Читайте також:

Мел Гібсон підтвердив, що росіянка Оксана чекає від нього дитину

Мама нареченої Гібсона: "Оксана, не винна, що Мел розлучився"

Мел Гібсон представив свою російську коханку

Розлучення Гібсона може стати найдорожчим в Голлівуді

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: