Григор'єва відмовилась від звинувачень проти Гібсона

Оксана Григор'єва більше не звинувачує актора Мела Гібсона у домашньому насильстві. Інтереси її доньки для неї на першому місці.

Колишня супутниця відомого голлівудського актора Мела Гібсона Оксана Григор'єва заявила в суді, що відмовляється від звинувачень на його адресу в домашньому насильстві.

Нагадаємо, навесні 2010 року Мел Гібсон розлучився з російською піаністкою, яка народила йому в листопаді 2009 року дочка Люсію - восьму за рахунком дитину актора. Наприкінці червня минулого року американські ЗМІ розповсюдили заяву Григор'євої, в якій вона стверджувала, що Гібсон вдарив її по обличчю. Поліція Лос-Анджелеса в липні почала розслідування заяви про факт фізичного насильства з боку актора.

Адвокат актора Стівен Колодний відмовився від коментарів.

"За словами Оксани, вона хоче продемонструвати суду, що вона - хороша мати, яка не хоче, щоб ця справа тривала і далі... тому що інтереси її дочки для неї на першому місці. Оксана має намір домагатися досягнення справедливої угоди про опікунство", - стверджує близьке до слідства джерело.

В останні місяці Гібсон і його екс-коханка судилися за права опікунства над їхньою дитиною. Восени суд постановив збільшити з 5 до 20 тисяч доларів суму, яку Мел повинен щомісяця виділяти на утримання Люсії, а також зобов'язав його одноразово виплатити Григор'євій 60 тисяч доларів на утримання їхньої дочки.

Читайте також:

Мел Гібсон зізнався у побитті Григор'євої

Оксана Григор'єва розповіла про бійку із Гібсоном

Мел Гібсон виплатить Григор'євій 60 тисяч доларів

ВідеоГригор'єва відмовилась від звинувачень проти Гібсона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: