Гітарист Rolling Stones кинув російську коханку

Ронні Вуд пішов від російської дівчини Катерини, з якою зустрічався більше року.

Гітарист легендарного гурту Rolling Stones Ронні Вуд порвав стосунки з 20-річною російською офіціанткою Катериною Івановою, романтичні відносини з якою тривали понад рік.

Намір Вуда зустрітися зі своєю дружиною, щоб врегулювати фінансові та інші питання, став причиною розриву з новою подругою, яка неодмінно хотіла бути присутньою на цій зустрічі.

За свідченням сусідів, сварці, яка сталася вночі проти понеділка в будинку на півночі Лондона, передувала бурхлива вечірка. Сусіди стверджують, що під час з'ясування стосунків Катерина Іванова погрожувала накласти на себе руки, а Ронні Вуд у грубій формі запропонував їй негайно покинути будинок, а потім викинув із балкона її одяг.

Сусіди, перелякані погрозами Іванової, викликали поліцейських, яким вдалося заспокоїти Вуда і пояснити йому, що дівчина має право залишитися в будинку. Після цього музикант сам зібрав валізу і пішов з дому.

За даними джерела, близького до сім'ї, Вуд одразу ж винайняв нове житло на південному заході Лондона поряд зі своїм колишнім сімейним будинком, де наступного дня він провів вечір у товаристві екс-дружини та дітей.

Ронні Вуд і Катерина Іванова познайомилися на вечірці влітку минулого року, після чого відомий музикант відвіз юну росіянку в свій заміський будинок в Ірландії. Заради Іванової 62-річний Вуд покинув свою дружину Джо, з якою у нього за 23 роки шлюбу народилися четверо дітей.

Читайте також:

Російська коханка гітариста Rolling Stones заважає жити його сусідам

Гітарист The Rolling Stones подарував коханці гітару Хендрікса

Гітарист Rolling Stones розлучається через коханку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: