Глюк`oza: "Бути молодою мамою мені подобається"

Глюк`oza, вона ж Наталя Чистякова-Іонова виглядає приголомшливо – струнка, красива, з довгими локонами, очі горять.

Наташі Іоновій всього 22 роки, а вона вже мама півторарічної дочки Лідочки. Вона розповіла, як чоловік відреагував на новину про її вагітність.
"Ми хотіли дитину, тому були шалено щасливі такій звістці, - розповіла Наталія. - Спочатку ми навіть не повірили тесту, я пішла здавати аналізи в лікарню, і лікарі підтвердили моє "цікаве положення" на нашу з чоловіком радість. Потім ще й з'ясувалося, що у нас буде дочка, і татко наш був шалено щасливий, він дуже хотів дочку".

На запитання. чи довго Наталя не розповідала про свою вагітність, зізналась, що не намагалася приховати своє положення:

"В цей час я знімалася в проекті "Зірки на льоду", каталася на ковзанах. Продюсери проекту привітали мене з чудовою новиною і попросили, щоб я сама розповіла телеглядачам про причини свого відходу з телепроекту. Загалом, про свою вагітність я заявила сама по центральному телеканалу на всю країну".

Глюкоза з донькою Лідою
Комсомольская правда
Глюк`oza розважається із донькою Лідою
Наталя давно вирішила, що назве доньку Лідою, а от одяг для малятка завчасно не купувала.
"Одяг заздалегідь не купували, але за півтора-два місяці до пологів почали активно готуватися, - зізналась Іонова. - Термін вагітності закінчувався, тому потрібно було поклопотатися про те, щоб у дитини була облаштована дитяча кімната, і про те, щоб дочку було в що одягнути. А ось ім'я я вибрала задовго до вагітності. Я вже давно вирішила, що мою дочку зватимуть на честь моєї бабусі – Ліда. Дочка впізнає мене, коли бачить по телевізору. Зазвичай посміхається, показує пальчиком на екран: "Мама. Співати!".

"Коли з'явилася Ліда, мені лише виповнилося 20 років, - каже Наталя. - Це прекрасно бути молодою мамою, тому що ти можеш робити все, що завгодно: гратись, бігати, стрибати. Молодість – це здоров'я, енергія. Я абсолютно не стомлююся, коли граю з дочкою. Ну і потім ти ставишся до дитини зовсім по-іншому: ти швидше сприймаєш її як друга, ніж як дитину".

Читайте також:

Глюкоза знову вагітна?

Глюкоза у розшуку в Америці

Собчак стане хрещеною доньки Глюкози
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: