Глюкоза пожертвувала 10 тисяч на крокодилів

Під час відпочинку в Маямі співачка Глюкоза вмовила чоловіка Олександра Чистякова пожертвувати 10 тисяч доларів крокодилам з Everglades Alligator Farm.

 

Глюкоза та крокодили_1
LifeShowbiz
Ліді дуже сподобались крокодили
25-річна Наталія Чистякова-Іонова, більш відома, як Глюкоза, разом із чоловіком і дочкою Лідою, тільки нещодавно повернулися з Маямі,але досі повні вражень від нещодавньої відпустки. І безсумнівно, найяскравіше з них - це екскурсія на ферму з вирощування та розведення крокодилів.

Вони здійснили прогулянку на човні по головних водоймах розплідника, стали свідком публічного годування дорослих крокодилів і, нарешті, сфотографувалися із найменшими із них.

Захопленню Наталії та Ліди не було меж. І вони вирішили пожертвувати на крокодилів 10 тисяч доларів. Гостинні співробітники розплідника і не очікували такої щедрості від випадкових відвідувачів. Але трирічній Ліді так сподобалися рептилії, що її щасливе личко просто не змогло залишити байдужим заможних батьків.

"Ліда була просто в захваті від крокодилів, - згадує Глюкоза. - Ми спостерігали їх у природному середовищі існування, і нам вони не здалися такими страшними і агресивними, якими зазвичай їх показують у всіх художніх фільмах".

Після нетривалих умовлянь бізнесмен Чистяков віддав 10 тисяч доларів, які будуть спрямовані на поліпшення умов проживання крокодилів в розпліднику. Крім того, у подружжя Чистякових тепер є і "власний" крокодил - Наталія та Олександр взяли шефство над одним з вихованців ферми.

Читайте також:

Глюкоза записала англомовний сингл

Глюкоза зняла у кліпі 3-річну доньку

Наталія Іонова судитиметься з магазином "Глюкоза"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: