Голий Пітт на стелі обіймає сексуальну Джолі

Американський скульптор Деніел Едвардс створив скульптури відомих голлівудських зірок. Зокрема, у незвичних позах він зобразив Анджеліну Джолі, Бреда Пітта, Періс Хілтон та Брітні Спірс.

Акторів Анджеліну Джолі і Бреда Пітта тисячі разів фотографували, кілька разів малювали маслом і навіть вирізали з губної помади. І ось цього разу пару зобразили в скульптурі.

Виконаний у натуральну величину Бред Пітт ніжно обіймає оголену Анджеліну Джолі, на плечі в якої сидить маленька голубка. Американський скульптор Деніел Едвардс назвав своє творіння - "Бранджеліна навіки". Зараз статуя виставлена в експозиції, що представляє собою цілий будинок під назвою "Бранджеліна". Він займає площу 1250 кв. м і коштує 500 000 доларів. Деніел Едвардс робить цей проект у співпраці з лос-анджелеським художником Ксвалом.

"Я хотів би, щоб кожен будинок в Америці міг стати "почесним музеєм знаменитостей". Це допоможе духовно зв'язати зірок зі звичайними людьми", - каже про свою концепцію Ксвала.

Мабуть, у художника своє бачення, як саме зірки повинні "духовно зв'язатися" з шанувальниками їхнього таланту: статую Бреда і Анджеліни, наприклад, Ксвала інсталював на стелі однієї зі спалень, стверджуючи, що скульптура буде надавати "сексуально благотворний вплив на мешканців кімнати".

За словами Деніела Едвардса, статуя Джолі та Пітта не проста, а з "секретом". Всередині неї нібито міститься ДНК акторів.

Деніел Едвардс широко відомий в Америці своїми епатажними скульптурами знаменитостей. Треба сказати, що Бреду і Енджі ще пощастило: інших зірок він зобразив в більш шокуючому вигляді. Чого варта, наприклад, його скульптура під промовистою назвою "аутопсія Періс Хілтон", або статуя, де народжує Брітні Спірс, чи статуя мертвого принца Гаррі.

Читайте також:

Джолі і Пітт стали дизайнерами прикрас

Анджеліна Джолі усиновить дитину із Сирії без Пітта

Бред Пітт більше не хоче усиновлювати дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: