Гоша Куценко госпіталізований із серцевим нападом

Актор Гоша Куценко був госпіталізований в московську лікарню з нападами аритмії і задишки.

Лікарі мають намір протягом тижня обстежувати актора Гошу Куценка. Лікарям ніяк не вдається збити високу температуру у актора і понизити до рівня нормального артеріальний тиск.

Проте, Куценко встиг пройти повне обстеження організму. Але жоден з аналізів не допоміг лікарям поставити остаточний діагноз. Лікарі говорять лише про проблеми в роботі серця зірки. До цього висновку вони прийшли після аналізу кардіограми Куценко.

Сам Гоша підтверджує, що протягом останніх трьох років у нього часто трапляються серцеві напади. За словами актора, коли йому не допомагають пігулки, йому доводиться лягати в лікарню для лікування.

Провівши ряд аналізів, лікарі виявили, що рівень холестерину Куценко сильно перевищує норму. Медики вважають, що з такими аналізами Гоші повинно було стукнути вже 60 років. А акторові лише виповнилось 41 рік. Причиною нападу гіпертонії лікарі вважають хронічну перевтому організму і весняний авітаміноз.

На даному етапі Куценко заборонено зловживати спиртними напоями та необхідно стежити за раціоном свого живлення. Завершуючим етапом лікування Куценко стане прийом актором загальнозміцнюючих ліків і інтенсивний курс фізіотерапії.

Рік тому Гоша вже лежав в клініці, де проходив курс профілактичного лікування, після чергового нападу гіпертонії. Актор впевнений, що ця хвороба йому дісталася спадково, оскільки мама Гоші також страждає подібною недугою.

Читайте також:

Гоша Куценко потрапив до лікарні

Гоша Куценко став дитиною

Федір Бондарчук в реанімації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: