Гостей на весіллі Дімопулос розважає Олександр Рева під шампанське Dom Pérignon

Гостей на весіллі Дімопулос розважає Олександр Рева під шампанське Dom Pérignon

Окунська вже виклала світлини на своїх сторінці у Фейсбуці

Дружкою Санти стала Наталка Окунська - двічі офіційно розлучена мати чотирьох дітей.

Весілля по-італійськи вже гуляють Санта Дімопулос та Володимир Самсоненко, повідомляє ТСН.Особливе.

Почали у найкращих європейських традиціях. Зібрали гостей, майже 100 осіб, посадили у літак і привезли у Рим. Розселили в готелі, де номер на двох коштує від 500 євро. Платить за все, до речі, наречений.

А ще стало відомо, що дружкою Санти буде Наталка Окунська - двічі офіційно розлучена мати чотирьох дітей, а розважає присутніх російський шоумен Олександр Рева. Окунська та Рева вже виклали світлини на своїх сторінках у Фейсбуці. Учора вже відбулася передвесільна вечірка.

"Весілля Санти та Володимира, 7 поверх, ресторан La Pergola".

Такі таблички стоять по всьому п'ятизірковому готелю Rome Cavalieri Waldorf Astoria. У ресторану зірок всього три - але мішленівські. Та панорамний вид на вічне місто. Вечеря на двох тут обійдеться щонайменше у 300 євро без алкоголю.

На вході - суворий фейс-контроль. Троє охоронців та упорядник. На столах шампанське Dom Pérignon. На мангалі димляться баранячі котлети гриль.

Наречена у довгій червоній сукні позує фотографу у компанії подружки. І у товаристві майбутнього чоловіка - спілкується з його друзями - здебільшого спортивної статури.

Передвесільний банкет тривав недовго. Гості розійшлися спати близько десятої вечора. Зранку їх знов чекали таблички: весільний сніданок Володимира та Санти. Щоправда вже у спільній із іншими гостями залі.

Попереду у Санти та Володимира ще три весільних дні у замках неподалік Рима. В одному із них, Castello Orsini-Odescalch, вже готуються до урочистостей.

"У нас немає ресторану, зазвичай розпорядники привозять їжу із собою. Традиційно весілля у нас у вихідні, але ми часто робимо винятки", - розповідають доглядачі замку.

На весілля до Санти Дімопулос та Володимира Самсоненка упорядники обіцяли запросити весь гурт Віа Гра та одну з колишніх його учасниць - Анну Сєдокову. Однак та залишилася вдома, бо загубила паспорт. Та й нинішнього складу Віа Гри ані на передвесільній вечері, ані на весільному сніданку не було.

Відомо, що після весілля молодята вирушать на яхті у весільну подорож вздовж узбережжя французької та італійської Рив'єри.

Весілля по-італійськи вже гуляють Санта Дімопулос та Володимир Самсоненко

Весілля по-італійськи вже гуляють Санта Дімопулос та Володимир Самсоненко

Повʼязані теми:

Наступна публікація