Готується мюзикл про Абрамовича

У Великобританії почалася робота над створенням мюзиклу, присвяченого життю російського олігарха Романа Абрамовича.

У Великобританії почалася робота над створенням мюзиклу, присвяченого життю російського олігарха і власника команди Chelsea Романа Абрамовича. Як відзначає видання The Mail On Sunday, Абрамович був такий схвильований перспективою того, що його ім'я буде увічнено в музичному творі, що сам інвестував у високобюджетний проект 170 млн. доларів.

Повідомляється, що репетиції проходитимуть на сцені Кремлівського палацу і почнуться вже в грудні. Шоу планують показати в Канаді, Токіо, Нью-Йорку, і лондонському Вест-Енді. Серед головних героїв постановки російські президенти Борис Єльцин і Володимир Путін, а опальний бізнесмен Борис Березовський, що проживає в Лондоні, виконає дві арії: "Навіщо потрібні жінки, якщо є нафта" і "Я планую пристрелити Путіна".

Перша і друга дружини Абрамовича виконають дует про його багатство: перша співатиме "Все це майже стало моїм", а друга – "Все це дійсно стало моїм". Крім того, прозвучать арії "Тільки дурні нападають на росіян" і "Добування ікри", які виконає хор російських олігархів. Також буде представлений хор футболістів команди Chelsea, ролі яких виконають жінки.

Мюзикл написаний на основі біографії губернатора Чукотки "Абрамович: Мільярдер з нізвідки" Кріса Хатчінса і Домініка Мідглея. Хатчінс брав участь в створенні мюзиклу.

5 вересня представник продюсерів шоу зустрічався з правою рукою Абрамовича Євгенієм Швідлером, щоб обговорити деталі сценарію. Продюсер Тоні Картрайт повідомив, що пропозиція інвестувати в проект 170 млн. поступила якраз під час цієї зустрічі на умові, що бізнесмен зможе впливати на остаточний варіант сценарію.

Втім, представниця Абрамовича спростувала звістку про операцію, відзначивши, що Швідлер ні з ким не зустрічався. Картрайт тим часом відзначає, що Абрамовичеві сподобалася ідея поставити мюзикл. За словами продюсера творці планують також кіноверсію за участю Джорджа Клуні з Селін Діон.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: