Гребенщикову зробили операцію в Берліні

Ветерану російського року, лідеру гурту "Акваріум" Борису Гребенщикову була зроблена операція на серці в одній з клінік Берліна.

Операцію, вартістю в 35 000 євро робив доктор Євген Потапенко. Гроші на неї музиканту допомогли зібрати друзі і шанувальники. Перша інформація про хворобу Гребенщикова з'явилась 19 грудня – радіостанція "Эхо Москвы" повідомила, що співак змушений був відмінити всі призначені на найближчий час концерти через незадовільний стан здоров'я.

У короткому повідомленні, розміщеному на офіційному сайті гурту, як причина відміни концертів були названі діагнози лікарів. Про необхідність проведення операції Борис  дізнався під час гастролей у Відні. Після концерту на стадіоні Wiener Stadthalle він почувався настільки погано, що вирішив залишитись в Австрії і пройти курс лікування в австрійській лікарні.

Лікарі рекомендували музиканту вибрати для операції одну з берлінських лікарень, де процес шунтування добре відпрацьований. Нагадаємо, що 27 листопада минулого року Гребенщикову виповнилось 55 років. Свій ювілей легендарний БГ відзначив концертами в Москві і Санкт-Петербурзі. Два роки тому в Москві лідеру "Акваріума" була зроблена складна операція по корекції зору.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: