Гурченко із чоловіком розлучили ЗМІ. Він з дому не йшов

ЗМІ розлучили знамениту співачку і актрису Людмилу Гурченко з її чоловіком Сергієм Сеніним.

Напередодні в ЗМІ з'явилася інформація про те, що в родинному житті Людмили Гурченко настали важкі часи: нібито чоловік актриси, продюсер Сергій Сенін, після чергового скандалу в сім'ї зібрав речі і пішов з будинку. Мовляв, причиною став запальний характер зірки.

74-річна Людмила Марківна насправді відома в шоу-бізнесі своїм непростим характером, але подружжя далеко не перший рік разом. Сергій постійно супроводжує актрису на всіх світських заходах, демонструє своє віддане ставлення, не залишаючи Гурченко наодинці ні на хвилину.

Новина, яка в лічені секунди облетіла весь Інтернет, прокоментував сам Сергій, який весь цей час ховав від дружини газети із скандальними заголовками, щоб зайвий раз її не засмучувати. Як виявилось, ні на яку іншу квартиру він не з'їхав:
"В даний момент ми вдома. Ось стою я, поруч - Людмила Марківна. Збираємося на студію, - сказав він. - Ми не звертаємо уваги на плітки. Собаки гавкають, караван йде!"

Сергій не здивувався цим чуткам, тому що звик, що це невід'ємна частина життя людей зі світу шоу-бізнесу. Він пригадав як одного дня, коли Людмила Марківна приїхала з "Слов'янського базару" і одразу ж відправилася грати складний спектакль "Бюро щастя", в цей же час газети вийшли із заголовками: "У Людмили Гурченко віднялися ноги! ". "Цікаво, що думали глядачі, які сиділи в залі?!" – сказав він.

Читайте також:

Людмилу Гурченко покинув чоловік

Людмила Гурченко стала прабабцею

Гурченко зробила 17-ту пластику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: