Х'ю Джекман порізав обличчя під час шоу Опри на очах у власних дітей (відео)

При виконанні трюку актор розбив ногою один з софітів, уламок якого потрапив Джекману прямо в обличчя.

Зірка фільмів "Ван Хелсінг", "Люди Ікс" Х'ю Джекман ледь не зірвав австралійські зйомки одного з останніх випусків шоу Опри Вінфрі через невдалий трюк. Актор отримав травму обличчя після невдалого "вильоту" на сцену.

Зйомки проходили на спеціально збудованій сцені біля Сіднейського оперного театру. Джекман повинен був підлетіти до неї на спеціальному тросі, зістрибнувши з "вітрил" будівлі Сіднейської опери, і ефектно приземлитися на сцену. Однак при підльоті актор розбив ногою один з софітів, уламок якого потрапив Джекману прямо в обличчя.

Уламок вперся трохи вище правого ока зірки: якщо б він потрапив кількома сантиметрами нижче, травма була б набагато серйознішою. Але зірці все одно дісталося: рана сильно кровила.

Першою на допомогу кинулася Опра Уїнфрі і веліла прикласти лід, потім приспіли медики. Джекмана найбільше хвилювало те, що все це побачили його діти, яких він привів туди. Зйомки довелося призупинити.

Потім він все-таки вийшов на сцену під оплески та овації. "Це було весело до самого кінця. Занадто весело", - пожартував Джекман і заспокоїв присутніх, що йому вже не боляче.

Читайте також:

Х'ю Джекман посварився з продюсером-партнером

Джоні Депп став сексуальнішим за Джекмана

Опра Вінфрі - найвпливовіша знаменитість року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: