Х'ю Лорі про гол Девіча: "Вас принизили на вашому ж полі"

Х'ю Лорі, який напередодні прилетів у Київ і відмовився від будь-якого спілкування, погодився на інтерв'ю з журналісткою ТСН.Особливе.

Х'ю Лорі приходить на інтерв'ю до журналістки ТСН.Особливе у тій самій сорочці, в якій прилетів напередодні. Він з'являється майже без запізнення, хоча напередодні ліг пізно - дивився матч Україна-Англія в одному із закритих київських ресторанів.

"Я пив віски з льодом чорт знає де, в якомусь барі, навіть назви його не знаю. Я думаю, що ви заслужили той гол, який вам не зарахували. Насправді, мені шкода, бо вас принизили на вашому ж рідному полі", - заявив актор.

А ще - Лорі цікавиться мотоциклами. У Києві йому приготували аж кілька на вибір, але скористатися ними він поки не встиг.

"Я боюсь загубитися, бо не читаю кирилицею. Утім, ти можеш бути моїм гідом. Наприклад, після концерту? Поїхали кататися, буде круто",- запрошує Х'ю.

Одружений актор не приховує і свою цікавість до жінок: "О, а що це в тебе за туфлі такі гарні? На них що, моя абревіатура? "HL" і сердечко. Вони до твоєї сукні страшенно пасують і взагалі мені подобаються жінки в червоному", - заявив чоловік журналістці ТСН.Особливе.

Утім, музику Х'ю Лорі любить понад усе, що вміє - кіно, театр, писання книжок і навіть антропологію, науковий ступінь з якої він має.

Доктор Хаус закінчує акторську кар'єру. І все, заради того, щоб співати і грати на губній гармошці, піаніно, гітарі та саксофоні.

ВідеоЕксклюзивне інтерв'ю Х'ю Лорі

Залиште свій коментар