Халк Хоган офіційно розлучився після 25-річного шлюбу

Халк Хоган і його дружина Лінда Боллеа заявили в суді міста Кліруотер, штат Флоріда, щоб офіційно розлучитися. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Після декількох місяців запеклої ворожнечі легендарного рестлера, справжнє ім'я якого Тері Боллеа, і його, тепер уже колишньої дружини Лінди Боллеа, заявили в суді, що вони, нарешті прийшли згоди у всіх питаннях з приводу розлучення і їхній 25-річний шлюб офіційно завершений.

Згодом Лінда визнала, що завжди любитиме Тері, з яким у неї двоє дітей — 19-річний Нік і 21-річна Брук — і узяла на себе зобов'язання підтримувати з ним контакт.

"Війна закінчена. Я все ще його люблю. Він — батько моїх дітей. Мій чоловік зробив великий крок до припинення  ворожнечі між нами, прийнявши вірне рішення залишити всю цю війну позаду. Я вдячна йому за розуміння того, що наша сім'я може стати щасливіше і міцніше, якщо ми співпрацюватимемо" - сказала жінка.

"Він і я, ми обидва дуже любимо нашу сім'ю і сподіваємося зберегти стосунки і далі, щоб зробити її ще міцніше, ніж коли б то не було. Моя сім'я означає світ для мене" - додала Лінда.

Тері повністю розділяє думку, висловлену в заяві, в якій йдеться, що "Халк з нетерпінням чекає змін в своєму житті і дуже сподівається на те, що він і Лінда зможуть підтримувати дружні взаємини і "працювати" разом, як батьки їх спільних дітей".

Умови розлучення не розголошують, але Халк, ймовірно, залишиться жити в їх родинному будинку у Флоріді, тоді як Лінда планує переїхати до Лос-Анджелесу.

Читайте також:

Нікіта Міхалков пішов від дружини, з якою прожив півжиття

Чоловік проміняв Неллі Уварову на костюмерку

Емі Вайнхаус розлучилась з чоловіком

Гвен Стефані розлучається з чоловіком через постійні зради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: