Хефнер просить Горбачову збільшити груди

Ведучій і співачці Олі Горбачовій надійшла пропозиція від власника імперії Playboy Х'ю Хефнера.

Під час останньої зустрічі з Хефнером на фестивалі в Сан-Ремо Даша Астаф'єва показала йому промо-матеріали артистів mamamusic. І з всіх виконавців Х'ю виділив блондинку Олю Горбачову. Власник імперії Playboy відзначив красиве і незвичайне обличчя Олі, і, дізнавшись про її великий досвід роботи на телебаченні, зробив цікаву пропозицію – знятися у його американському шоу Girls Next Door.

Єдина вимога, яку висунув Хефнер Горбачовій – збільшити груди мінімум до третього розміру. Оля задумалась над пропозицією, адже раніше вона була задоволена своїми параметрами. Але на кону можливість побудувати серйозну кар'єру в Америці – як ведуча або модель, тому остаточного рішення солістка "Арктики" поки що не прийняла.

"До цих пір мені здавалося, що операцію варто робити, якщо є потреба внутрішня, емоційна. В даному випадку йдеться швидше про капіталізацію, можливість додатково заробляти своєю зовнішністю. Нічого страшного в цій пропозиції я не знаходжу – в Америці зробити груди зараз все одно, що зробити зуби: на пляжі в Маямі ви не зустрінете жодної дівчини з натуральними грудьми. Але навіть, якщо я і зважуся на операцію, я б не хотіла груди більше другого розміру – не впевнена, що з третім мені буде красиво", - говорить Оля Горбачова.
 

Зараз Оля разом з Дашою Астаф'євою готується до спільного візиту в Playboy Mansion.
"Я хочу спочатку познайомитись з Хефом, поспілкуватися з ним, а потім вже приймати будь-яке рішення", – каже Оля.

Фото надані прес-службою mamamasuc

Читайте також:

Ольга Горбачова – хотіла бути ведучою, а стала танцівницею

Оля Горбачова шукає героя кліпу

Оля Горбачова та Бондарчук бавились з дітьми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: