І знову вона

Скандальна актриса Ліндси Лохан в котре лягла на реабілітацію в наркологічний центр.

Адвокат Блер Берк особисто привіз Ліндси в центр Promises в понеділок. За інформацією з обізнаних джерел, 20-річній дівчині належить пройти серйозний медичний курс. Лохан пробуде в центрі близько 30 днів, проте спостерігатиметься і після цього.

Представник Лохан опублікував в якій йдеться: "В день Ліндси лягла на лікування в медичний реабілітаційний центр. Оскільки йдеться про медичне питання, ми сподівається, що преса врахує серйозність ситуації і поважатиме особисте життя Ліндсі й інших пацієнтів, що проходять лікування в центрі".

В цьому ж центрі в лютому-березні проходила курс лікування поп-зірка Брітні Спірс.

У січні цього року Ліндси Лохан вже проходила курс лікування від алкогольної і наркотичної залежності в голлівудській клініці Wonderland.Проте вона не дотримувала режим закладу, постійно відлучалася на зйомки і сприймала лікування як відпочинок в готелі. У результаті після виписки Ліндси повернулася до наркотиків і алкоголю.

У минулу суботу Ліндси Лохан на своєму "Мерседесі" потрапила в аварію, врізавшись в бордюр на бульварі Сансет в Лос-Анджелесі. Через день Ліндси після перебування в нічних закладах Голлівуду з'явилася додому в жалюгідному стані.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: