Іглесіас шукає щастя в Сирії

Енріке Іглесіаса так причарували сирійські дівчата, що він вигукнув: «Сирія - прекрасна країна, і тепер я шукатиму собі сирійську дружину!»

енріке іглесіас (Фото: news.search.yahoo.com)
Енріке Іглесіас під час прес-конференції за кілька годин до концерту в Дамаску (Фото: news.search.yahoo.com)
Відомий іспанський співак Енріке Іглесіас дав свій сольний концерт у Дамаску. Це був перший виступ зірки такої величини після майже 30-річного ігнорування Сирії з боку зарубіжних естрадних виконавців зі світовим ім'ям.

Концерт проходив на відкритому повітрі на спеціально збудованій для цього випадку сцені в колишньому виставковому містечку в центрі Дамаску, повідомляє РІА «Новини».

На концерті співак постійно виходив до глядачів і навіть лягав на поміст, що сполучає сцену з глядацькою трибуною, щоб дати доторкнутися до себе захопленим прихильникам.

У якийсь момент Іглесіас опинився в обіймах відразу чотирьох сірійських дівчат, які зуміли піднятися на поміст і кинулися на свого кумира. Охороні, яка хотіла відігнати їх, Енріке сказав, що все гаразд, і повів юних сирійок за собою на сцену. А одну з пісень про любов він заспівав, зворушливо звертаючись до 20-річної сирійської прихильниці його творчості, яка вийшла на сцену вручити йому подарунок. Після цього Іглесіас вигукнув: «Сирія - прекрасна країна, і тепер я шукатиму собі сирійську дружину».

енріке іглесіас (Фото: news.search.yahoo.com)
Енріке Іглесіас під час концерту в Дамаску (Фото: news.search.yahoo.com)

Перед виступом Іглесіас поділився, що Сирія нагадує йому іспанську Андалусію. При цьому він сказав, що інформація про його боязнь приїжджати до Сирії через озброєні конфлікти в сусідніх Лівані, Іраку, а також в Палестині була невірною.

«Я прочитав повідомлення в Інтернеті, ніби перед ухваленням рішення про виступ у Сирії я навіть відправив до Дамаску свою «інспекторську» команду, але це не так, ми повністю уявляли собі, куди я поїду, я бував в регіоні Близького Сходу раніше і знав, що в Сирії безпечно,» - відзначив Енріке.

Послухати його виступ у Дамаску прийшли близько 5 тисяч чоловік, що було, проте, на половину менше очікуваної кількості глядачів. Експерти вважають, що для основного кола сирійських шанувальників таланту Енріке - молоді - ціна квитка виявилася зависокою: в середньому вона складала близько 100 доларів.

Фразу про «сирійську дружину» можна розцінити як непряме підтвердження чуток, що з'явилися трохи більше місяця тому, а пізніше, нібито, спростованих про те, що Енріке Іглесіас розлучився зі своєю давньою коханою, російською тенісисткою Ганною Курніковою.

енріке іглесіас (Фото: news.search.yahoo.com)
Енріке Іглесіас під час свого концерту в Дамаску (Фото: news.search.yahoo.com)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: