Ігор Вєрнік завагітнів

Російські чоловіки-селебретіз стали "трошки вагітними" для проекту "Войди в положение". Серед них Ігор Вєрнік та Оскар Кучера.

Популярні актори допоможуть молоденьким дівчатам задуматися про дітей. Багато дівчат вважають, що вагітність - нестерпно важка, як фізично, так і морально, і не поспішають народжувати малюків. Замислившись про цю проблему, продюсер Григорій Далі і фотограф Олена Полосухіна вирішила організувати соціальний проект "Войди в положение". Днями відбулася презентація однойменної фотовиставки у Москві.

Щоб підтримати майбутніх мам, Григорій Далі вирішив зробити "трошки вагітними" улюблених зірок чоловіків, які вже стали татами. На пропозицію відгукнулися багато зірок, чиє ім'я асоціюється з успіхом і авторитетом. Вигаданий світ знайшов відображення в інтригуючих фотографіях. Головними дійовими особами стали: Ігор Вєрнік, Сергій Сафронов, Іраклій, Оскар Кучера, Антон Прівольнов, Олександр Носик і інші. Щоб всі вони опинилися в цікавому положенні використовувалися накладні силіконові животики, а не фотошоп.

"Проблема збереження вагітності завжди ставилася Церквою на перше місце, - кажуть творці незвичайного фотопроекту. - Сьогодні ж ця проблема стала одним із пріоритетів державної стратегії. Але питання духовного і фізичного здоров'я нації не можна вирішувати однобічно, в цій справі необхідно участь кожного".

Читайте також:

Ігор Вєрнік закрутив роман з Дашею Астаф'євою

Ігор Вєрнік став музичним продюсером у "Шоубіз"

Щоб зіграти жінку Вєрнік зробив собі депіляцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: