Ілля Лагутенко таємно одружився з 23-річною моделлю

Соліст гурту "Мумій Троль" таємно від друзів та фанів одружився із Анною Жуковою, яка народила дитину минулого року.

В Інтернеті з'явилася інформація про те, що соліст групи "Мумій Троль" Ілля Лагутенко 5 липня одружився в РАЦСі міста Суздаль, ретельно дотримуючись конспірації.

Як передають очевидці, Ілля Лагутенко планував влаштувати таємну церемонію одруження, тому і виїхав подалі від Москви в місто Суздаль. Але суздальці встигли відмінно розглянути і жениха, і наречену. Всі вони в один голос стверджують - це він, "Мумій Троль".

"Жених Лагутенко розписався у нас в неділю, 5 липня, - сказали у відділі РАЦСу адміністрації Суздальського району. - Більше нічого не скажемо - ми не маємо права розкривати таємницю приватного життя".

З'ясувалося, що ніби то 5 липня, в неділю, РАЦC відкрили спеціально для Лагутенка. Більше цього дня там ніхто не розписувався. Суздальці у всіх подробицях описують цю подію. Жених приїхав на чорному джипі, його наречена - модель Анна Жукова - на джипі білого кольору.

"Наречена сама відкрила двері машини, вийшла, а "Мумій Троль" наздогнав її біля входу в РАЦС, - розповіли місцеві продавці, які були неподалік. - Більше нікого - ні свити, ні фанатів".
Лагутенко був у вузьких штанах, в білій сорочці і галстуці. Наречена - в кремовому платті нижче за коліна, замість туфель - чобітки під колір плаття.

Нагадаємо, що 39-річний Ілля і 23-річна Анна разом вже кілька років. Їхня перша спільна дитина – дочка – народилась торік. До речі, у Іллі є син від першого шлюбу, якому вже 20 років.

Читайте також:

Для Лагутенка організатори "Чайки" замовляли шоколад із Бельгії

Анна Курнікова вийшла заміж за Іглесіаса

Камерон Діаз "косить" під Мадонну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: