Існують повітряні таксі

Сьогодні вони досить популярні і серед українців. Звичайно, лише серед тих, хто може дозволити собі це дороге задоволення.

Вокзальна
Архів
Поїздки у метро стають цікавою забавкою для багатих людей.
Європейські астронавти обіцяють у 2012 році запровадити регулярні комерційні польоти космічних туристів. Зараз уже розробляють спеціальний човник. Квиток у космос, за попередніми даними, обійдеться у чверть мільйона доларів.

До України космічний туризм поки що не дійшов. Натомість, у нас уже регулярно курсують повітряні VIP-таксі, а надто влітку у південному напрямі. 

Такі літаки пилом не припадають. Щойно приземлились, як знову треба летіти. такі літаки - це авіатаксі або таксі для мільйонерів. Для тих хто зовсім не має часу, але має купу грошей.

У VIP салоні не надто просторо, але затишно. Зручні шкіряні дивани, свіжі фрукти і квіти, можна дивитись телевізор або слухати музику. Асортимент у барі розрахований на заможну публіку. Дороге віскі, вино і коньяк .Меню - як у справжньому ресторані. Власне, звідти їжу й привозять.

Замовити таке віпавіатаксі простіше простого. Телефонуєш, і за дві години літак готовий до вильоту. Щоправда, це не дешево. Наприклад, вікенд у Криму коштуватиме 8 тисяч доларів. Це за дорогу туди, звідти і за простій. 

На відміну від звичайного таксі, авіаперевізники чомусь не кажуть ціну за один кілометр. Вартість кожного польоту рахують індивідуально. Натомість, за клієнтами залишають право вибору. Якщо є така потреба – графік та маршрут польоту можна змінювати.

Серед багатих людей є й інші цікаві розваги. 

Замовити квіти, столик в ресторані чи орендувати лімузин. Цим сьогодні уже нікого не здивуєш. Сучасні багатії хочуть екзотики. А якщо є попит - є й пропозиція. Отож, доба перебування у військовій частині "у шкурі" духа - 1000 умовних одиниць. Імітація ув’язнення і ночівля "на нарах" - 3000 доларів. Дорога з Одеси до Києва в компанії сотні байкерів - 5000 зелених. 

Ще один вид "екзотики для багатих" - катання на громадському транспорті. Вони спускаються в метро або сідають у маршрутку, і знову починають цінувати те, що мають.

ВідеоПовітряні таксі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: