Із фільму Саші Барона Коена видалені кадри насмішок з Джексона

У фільмі "Бруно", прем'єра якого відбудеться у п'ятницю, не буде кадрів насмішки з Майкла Джексона.

Знімальна група фільму "Бруно", в якому відомий британський комік єврейського походження Саша Барон Коен грає манірного і скандального австрійського репортера-гея, прийняла рішення виключити з фільму сцени за участю сестри покійного "короля поп-музики" Майкла Джексона Ла Тойі Джексон, оскільки жарти в адресу Майкла у зв'язку з його смертю стають недоречними.

Представник знімальної групи "Бруно" пояснив в оголошенні для преси, що вищезазначені епізоди були видалені з поваги до сім'ї Майкла Джексона. У фільмі "Бруно" була присутня сцена, в якій Саша Барон Коен в образі репортера-гея жартує з приводу Майкла Джексона, поїдаючи разом з Ла Тойєю Джексон суші з голого тіла робітника в його квартирі. Він також намагається скопіювати номер телефону Майкла Джексона з мобільного телефону Ла Тойі.

На даному етапі невідомо, чи буде ця сцена виключена з картини тимчасово або ж назавжди. На затвердження Британської палати класифікації художніх фільмів комедія "Бруно" була представлена вже без вказаного епізоду.

Прем'єра фільму "Бруно" відбудеться в п'ятницю. Очікується, що "Бруно" викличе не менший ажіотаж, ніж попереднє творіння Саші Барона Коена "Борат", де комік виконує роль казахстанського журналіста, нечеми, расиста і грубіяна.

Так, посол Австрії у Великобританії Еміль Брікс різко розкритикував епізод, в якому Бруно говорить про своє бажання стати найпопулярнішим австрійцем, як Гітлер. Брікс стверджує, що даний вислів недоречний і закликає всіх виступити проти нього.

Читайте також:

Саша Барон Коен перетворився на "рожевого фламінго"

Американка звинувачує Сашу Барона Коена у своїй інвалідності

Саша Барон Коен голим задом сів на обличчя Емінема
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: