Ізраїльські лікарі не знайшли у Кіркорова психічних відхилень

Представники Філіпа Кіркорова запевняють, що ізраїльські лікарі не виявили у нього ніяких відхилень, лише нервовий зрив на тлі сильної фізичної та емоційної втоми.

Ізраїльські лікарі не вивили у співака Філіпа Кіркорова ознак психічних захворювань, списавши інцидент з телережисером Мариною Яблоковою на нервовий зрив, повідомила прес-секретар артиста Ольга Алексєєва.

"Ні про які психічні захворювання лікарі навіть не говорять. Це нервовий зрив на тлі сильної фізичної та емоційної втоми, що нагромадилася у Філіпа внаслідок затяжної депресії", - сказала Алексєєва.

Вона зазначила, що Кіркоров перебуває у "важкому, пригніченому стані". "Він розкаюється, визнає свою провину. Філіп перепросить Яблокову особисто. Він сам цього хоче і обов'язково зробить, тому що він щиро розкаюється у тому, що трапилося. Наші юристи і сам Філіп досі пропонують мирову угоду, але деталі я поки повідомити не можу", - наголосила Алексєєва.

Вона повідомила, що в Росії Кіркоров також "буде проходити лікування".

Зі свого боку адвокат Яблокової Сергій Жорін заявив, що впевнений в осудності Кіркорова, який, на його думку, повинен нести повну відповідальність за свої дії. "Я, напевно, погоджуся з думкою ізраїльських лікарів, які не знайшли психічних відхилень у Кіркорова", - сказав він.

У четвер Кіркоров повернувся з Ізраїлю, де пройшов обстеження в неврологічному відділенні клініки Тель-Авіва.

Читайте також:

Кіркоров побив жінку за те, що вона назвала його г**доном

Білан зізнався, що страждав на таку ж хворобу, як і Кіркоров

Кіркоров втік із психіатричної лікарні в Ізраїлі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: