Камерон Діаз образила перуанців

Акторка Камерон Діаз перепросила перед жителями Перу за напис на своїй сумці, яка викликає у перуанців неприємні асоціації з маоїстами.

Камерон Діаз (Фото: thehollywoodgossip.com)
Камерон Діаз (Фото: thehollywoodgossip.com)
Американська акторка Камерон Діаз перепросила перед жителями Перу за напис на своїй сумці, яка викликає у перуанців неприємні асоціації з маоїстами.

Актриса приїхала до міста-фортеці стародавніх інків Мачу Пікчу із сумкою оливкового кольору з зображенням червоної зірки та написом китайськими ієрогліфами „Служити народу”.

Це одне з улюблених гасел колишнього лідера КНР Мао Цзедуна. Проте у перуанців він асоціюється з партизанами-маоїстами, які в 80-их роках минулого століття розв'язали в країні кровопролитний конфлікт, що забрав життя 70 тис. людей. 

Активіст руху за цивільні права Пабло Роджас сказав, що акторці варто було би враховувати відчуття місцевих жителів при виборі аксесуарів і не пропагувати ідеологію, через яку в Перу було вбито стільки людей.

„Я приношу щирі вибачення всім тим, кого ненавмисно образила. Цю сумку я купила під час туристичної поїздки до Китаю, і до кінця не розуміла значення написаного на ній салогану," – ідеться в заяві Діаз.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: