Карл Лагерфельд перекваліфікувався у фотографа

Дизайнер Карл Лагерфельд взяв до рук фотоапарат та зняв модель Наташу Полі у фотосесії для Vogue Nippon.

наталі Полі, Карл Лагерфельд_9
Etoday
Наташа Полі у фотосесії Карла Лагерфельда
Маестро Карл Лагерфельд не дрімає. Він знов узявся за фотокамеру. Цього разу для вересневого номера Vogue Nippon. У фотосесії "On The Rocks" він зняв Наташу Полі.

Карл Лагерфельд народився в Гамбурзі в досить заможній, благополучній сім'ї німецького банківського службовця. Карл досконало оволодів трьома іноземними мовами - англійською, італійською та французькою.

У чотирнадцять років, усвідомивши, що для подальшого зросту йому потрібна нова, більш розкута атмосфера, ніж у рідній домівці, Карл з батьківського благословення відправляється в Париж.

Тут Карл із заповзяттям старанного школяра продовжив своє навчання. Але одного разу, відірвавши погляд від нудних підручників і конспектів, раптом вирішив створити "щось".
Коли це "щось" потрапило на конкурс модних ескізів, у журі якого сиділи Крістіан Діор, П'єр Бальман і Юбер Жіванши, Карлу Лагерфельду виповнилося 16 років. Так закінчилося правильне, розмірене життя німецького студента і почалося нове - богемне, божевільне, але найголовніше - доросле.

Читайте також:

Лагерфельд створив колекцію зі "звичайного аркушу білого паперу"

Лагерфельд показав нову колекцію у Парижі

Сhanel "кинув" Карла Лагерфельда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: