Карла Бруні відзначить 41-й день народження в Бразилії

Модель, акторка і співачка Карла Бруні сьогодні відзначає свій 41-й день народження. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Перша леді Франції народилась в Туріні. У п'ять років переїхала з сім'єю до Парижа. Вчилася в інтернаті в Швейцарії, пізніше вступила в університет Парижа на факультет мистецтва і архітектури.

У 19 років Карла вирішила спробувати себе в модельному бізнесі. У 90-ті роки Бруні вважалась однією з найуспішніших моделей світу. Крім того, Карла знялась в кількох картинах, у тому числі у фільмі Paparazzi (1988 рік) Catwalk 1995. У 1999 році Бруні запропонувала популярному французькому співаку Жюл'єну Клерку свої пісні. Вони настільки йому сподобалися, що були включені в його альбом.

Через три роки у Карли вийшов дебютний альбом під назвою Quelqu'un m'a dit. Дебютний альбом був успішний. У одній лише Франції диск розійшовся накладом у 800 тисяч екземплярів. У 2007 році ім'я Карли Бруні стало відомим і через роман з президентом Франції Ніколя Саркозі.

Сьогодні Ніколя та Карла відправились у Бразилію. Ввечері Карла зустрінеться зі своїм батьком, італійським бізнесемном Мауріццио Реммертом. Разом вони відзначать день народження першої леді Франції.ВідеоПрезидентська пара Франції

ВідеоКарла Бруні - 41

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: