Карла Бруні відзначить 41-й день народження в Бразилії

Модель, акторка і співачка Карла Бруні сьогодні відзначає свій 41-й день народження. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Перша леді Франції народилась в Туріні. У п'ять років переїхала з сім'єю до Парижа. Вчилася в інтернаті в Швейцарії, пізніше вступила в університет Парижа на факультет мистецтва і архітектури.

У 19 років Карла вирішила спробувати себе в модельному бізнесі. У 90-ті роки Бруні вважалась однією з найуспішніших моделей світу. Крім того, Карла знялась в кількох картинах, у тому числі у фільмі Paparazzi (1988 рік) Catwalk 1995. У 1999 році Бруні запропонувала популярному французькому співаку Жюл'єну Клерку свої пісні. Вони настільки йому сподобалися, що були включені в його альбом.

Через три роки у Карли вийшов дебютний альбом під назвою Quelqu'un m'a dit. Дебютний альбом був успішний. У одній лише Франції диск розійшовся накладом у 800 тисяч екземплярів. У 2007 році ім'я Карли Бруні стало відомим і через роман з президентом Франції Ніколя Саркозі.

Сьогодні Ніколя та Карла відправились у Бразилію. Ввечері Карла зустрінеться зі своїм батьком, італійським бізнесемном Мауріццио Реммертом. Разом вони відзначать день народження першої леді Франції.Президентська пара Франції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: