Пушкарьова народила доньку невідомо від кого

Виконавиця гловної ролі у серіалі "Не народися вродливою" Неллі Уварова вперше стала мамою. Хто батько малюка невідомо.

Актриса Неллі Уварова, що зіграла Катю Пушкарьову у серіалі "Не народися вродливою", вперше стала мамою. Дівчинка з'явився на світ 6 квітня в одному з московських пологових будинків. І це поки все, що вдалося дізнатися журналістам.

"Ми з дитиною почуваємось відмінно. Все пройшло добре, але більше нічого розповідати я не буду. Боюся наврочити", - розповіла Неллі.

Що стосується того, хто є щасливим татом малюка, то навіть близькі друзі не знають, кого вітати з батьківством. На запитання з цього приводу Уварова відповідає коротко: "Це тільки моя дитина".

У театрі, де працює Неллі, кажуть, що актриса завагітніла від свого екс-чоловіка Сергія Пікалова, з яким вони прожили кілька років. Сім'я зруйнувалася через небажання Уварової повністю зануритися в сімейний побут.

Молоді люди розійшлися і навіть встигли завести інші сім'ї. Як виявилося пізніше, цей розрив був недовгим, і через кілька місяців Пікалов і Уварова знову зійшлися, незважаючи на те, що у Сергія підростає маленька дитина від другого шлюбу.

Читайте також:

Чоловік проміняв Неллі Уварову на костюмерку

Як Неллі Уварова потрапить за ґрати, покаже "1+1"

Неллі Уварова знову на "1+1"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: