Кайлі Міноуг любить свої знімки після фотошопу

Відома співачка Кайлі Міноуг розповіла про те, що хоче виглядати, як на знімках, оброблених у фотошопі.

У відвертому інтерв'ю Jane Gordon Кайлі Міноуг повідала про свої мрії, про те, що станеться, якщо у неї не буде дітей, про коханого, про свою зовнішність, вік, перенесений рак і навіть про футбол.

Отже, Кайлі на фото і Кайлі в житті - це дві різні жінки. Секрет у правильно поставленому світлі, ракурсі, макіяжі, і, що гріха таїти, у фотошопі теж:

"Знаєте, що? Хотіла б я виглядати так, як на своїх фото в журналах, але цього ніколи не станеться. Так було, і так буде. Ми ж усі з вами досить розумні для того, щоб розуміти: всі ці фото, що ми бачимо на розворотах і обкладинках гланця, несправжні. Справа в тому, що ми не хочемо бачити реальність. Якщо я дивлюся фільм з Мерлін Монро, мені хочеться, щоб вона виглядала надзвичайно, а в ті роки справи з цим йшли, ймовірно, гірше, ніж тепер, бо тоді вони ретушували негативи, і невдалих кадрів ніби-то просто і не було. Я росла, захоплюючись цими ідеалізованими картинками, і жінки тих років виглядали ляльками Барбі у порівнянні з нами, теперішніми".

Кайлі зараз 42 роки, але виглядає вона на добрий десяток років молодший, причому не тільки на професійних знімках. Вона давно відмовилася від ботокса і стверджує, що ніколи не робила пластику. За свою молодість співачка маю дякувати хорошу спадковості і бойфренду - іспанському манекеннику.

Читайте також:

Кайлі Міноуг присвятила новий альбом бойфренду

Кайлі Міноуг змінить сексуальну орієнтацію

Кайлі Міноуг після раку грудей стала безплідною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: