Казковий шлюб

Казковий шлюб: принц Дубаї - Саїд бен Мактум одружився з 19-річною офіціанткою з Білорусі.

Казковий шлюб: принц Дубаї - Саїд бен Мактум, спадкоємець тамтешнього престолу та власник 16-ти мільярдного капіталу вирішив, що для нього замало однієї дружини. До сім’ї арабського шейха приєднається 19-тирічна громадянка Білорусі - Наталя Алієва.

У Білорусь Саїда бен Мактума занесла палка пристрасть … до вогнепальної зброї. 18-й номер світового рейтингу у „Скиті” - приїхав до Мінська - виключно змагатись.

У команді Об’єднаних Арабських Еміратів був шейх та інші спортсмени.

Та, навіть, 9-ти королівських рушниць не вистачило спадкоємцю Дубайського трону аби захиститися від палкого погляду 19-ти річної Наталі.

Звичайна 19-ти річна офіціантка Наташа якось зранку занесла склянку апельсинового соку у ВІП-апартаменти, на 5-й поверх готелю „Мінськ”. Він жив у цьому люксі й думки не мав одружуватись. Адже на батьківщині на нього чекала дружина та п’ятеро дітей. Та мусульманські традиції, замішані на 16-ти мільярдному капіталі раптово змінили долю.

Поки принц залицявся - Наталя залишила роботу та оселилася в готелі „Європа”. Тим часом чутка про арабського шейха - докотилася до її рідних Смолявічів.

Шлюб зареєстрував з нагоди виписаний мулла й молодята одразу полетіли на Кіпр. Наталка – знайомитись зі старшою дружиною Саїда. Бен Мактум – стріляти з рушниць. Великого весілля не було, кажуть сусіди. Калим, неофіційний - мав місце, натякають білоруські стрільці.

Що чекає білоруську „принцессу” на новій батьківщині – прогнозувати важко. Та навіть за суворих мусульманських традицій, наприклад, перша леді Катару спромоглася увійти у сотню найвпливовіших жінок світу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: