Кейт Мосс не приховує свою вагітність

Відома модель Кейт Мосс не приховує своєї вагітності. Вона ходить в облягаючих костюмах та гладить живіт, який помітно округлився.

Чутки про вагітність Кейт Мосс з'явилися місяць тому. У визнаних моделей є маса принад, особливо струнка фігура. Але з плоскими формами абсолютно неможливо приховувати вагітність навіть на ранніх стадіях. Наприклад, живіт Кейт, що злегка округлився, журналісти побачили як мінімум метрів за сто. Втім, супермодель навіть і не прагне приховувати свої нові форми, а навпаки підкреслює їх облягаючими сукнями.

Скандальна модель раптово відмовилася від звичного розгульного способу життя. Зараз вона практично не вживає алкоголь і не так часто з'являється на вечірках.

Журналісти вже давно помітили, що Мосс поводиться трохи незвично.
"Вона більше не турбується про фігуру, - говорять фотографи. - Часто харчується у фастфудах, які раніше обходила. Постійно гладить живіт. Проте палити не кинула".

Також говорять, що в кінці минулого року Кейт підвищила платню своїй няньці, яка доглядає за її дочкою Лілою. Причому за умови, що в майбутньому її об'єм роботи збільшиться.

Появу Мосс в клубі Ivy, що раніше слугував їй чи не постійним притулком, вже можна розцінювати як неординарну. Втім, з чуток, саме тут Мосс і мала намір повідомити друзям видатну новину.

Батьком дитини, судячи з усього, є гітарист групи The Kills Джеймі Хайнс. З ним Кейт Мосс зустрічається вже півтора року.

Читайте також:
Золоту Кейт Мосс покажуть у Лондоні

Кейт Мосс без білизни взула Брітні Спірс
Кейт Мосс вагітна?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: