Кейт відмовляється мити голову!

Таким чином, прихильниця "зеленого" способу життя робить свій внесок у збереження навколишнього середовища.

Кейт відмовляється мити голову!
www.thecinemasource.com
Одна із найгламурніших актрис Голівуду, яка відома своєю активною правозахисною діяльністю, публічно оголосила про те, що відтепер перестає мити голову. Таким чином, затятий пропагандист "зеленого" способу життя Кейт Бланшет має намір зробити свій внесок у збереження навколишнього середовища і стати прикладом для власних дітей.


Кейт відмовляється мити голову!
www.thecinemasource.com
Володарка премії "Оскар" останнім часом демонстративно носить коротку зачіску, і днями повідомила про те, що встановила у своєму будинку лічильники споживання води та електроенергії, а також запровадила правило "двохвилинного душу". "Для підтримки тіла в чистоті мені потрібний лише двохвилинний душ", - призналася актриса, що ухвалила незвичайне рішення після відвідин висохлого озера Семонвейл в Австралії. За її словами, в першу чергу вона піклується про своїх дітей – чотирирічного Дашієлле та дворічного Романе, яким необхідне "повноцінне майбутнє". "Мої діти розуміють серйозність ситуації стосовно екології у світі, - говорить актриса. – Сама я дуже стурбована змінами клімату і зроблю все можливе, аби захистити своїх дітей від згубних наслідків цього процесу".


Кейт відмовляється мити голову!
www.thecinemasource.com
Як вдалося з'ясувати FashionTime, австралійська красуня також зобов'язала себе і свого чоловіка скоротити використання автомобіля - 20 кілометрів на тиждень, а також перевести всю електроенергію, що йде до їхнього будинку, на "зелену".


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: