Кеті Холмс взяла на роботу доньку Тома Круза

Донька Тома Круза та Ніколь Кідман 18-річна Ізабелла працює у дизайнерській компанії Кеті Холмс.

18-річна Ізабелла, яку Том Круз удочерив у шлюбі з Ніколь Кідман, попрацює на його нинішню дружину Кеті Холмс. Ізабелла пройде навчання в компанії Holmes&Yang, яка управляє модним брендом, що належить Кеті Холмс.

"Все чудово, - радіє Том. - Кеті займається дизайном, а Белла ще шукає свій шлях у житті. Моя Белла - художниця. Їй це подобається".

48-річний Том, у якого також є 16-річний прийомний син Коннор і 5-річна дочка Сурі від Кеті Холмс, говорить, що він нічого не розуміє в тому, як працює компанія його дружини. Але Том обізнаний про обов'язки Ізабелли.

"Там потрібно ходити по різних фабриках і перевіряти все підряд, - говорить він. - Треба переконуватися в тому, що вони шиють одяг правильно".

Кеті Холмс заснувала компанію Holmes&Yang на пару зі своєю стилісткою Дженн Янг. Вони заявили, що хочуть створювати одяг для працюючих матерів.

"Іноді, коли ви дуже зайняті, ви не бажаєте думати про те, в чому потрібно піти, - говорила нещодавно Дженн. - Вам хочеться просто мати під рукою предмети одягу, на які ви зможете покластися. І що це за предмети? Визначити їх і є наше завдання".

Читайте також:

Володимир Машков зіграє разом із Томом Крузом

Трирічна донька Тома Круза досі смокче соску

Дружина Тома Круза дивом врятувалась від пожежі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: