Кеті Перрі зізналась, що чоловік фліртує із її мамою

Співачка Кеті Перрі не задоволена тим, що її чоловік Рассел Бренд зачарував її батьків та веде із мамою любовну переписку.

У мережу потрапили перші фотографії співпраці Кеті Перрі та лінії засобів для волосся ghd. Співачка зізналася, що їй дуже сподобалося працювати над сетом з Девідом Лашапелем.

Під чуйним керівництвом майстра Кеті перенеслася в минулі епохи, поставши в різних образах: класичному ретро-образі, навіяному картиною "Кішка на розпеченому даху" і героїнею Елізабет Тейлор, образі хіпі та образі диско-діви з 1980-х. Зачіска Кеті "в усі часи" залишається ідеальною.

Незважаючи на чутки, недалеким від ідеального і сімейне життя співачки. В інтерв'ю OK! Кеті і її чоловік Рассел Бренд навіть сказали, що вже подумують про дітей. Хоча 35-річний Рассел багато в чому ще й сам зовсім дитина. Ось що говорить Кеті:

"З моїми батьками він - саме зачарування, і у нього любовне листування електронною поштою... з моєю мамою. Це зовсім нікуди не годиться, треба сказати йому, щоб припиняв".

А ось як Рассел міркує про дітей: "Я люблю дітей. Думаю, що саме серед дітей я відчуваю себе по-справжньому вільним. Я з ними з розуму сходжу. Тим більше, що в мене-то їх немає".

Читайте також:

Кеті Перрі пожертвувала груди на благодійність

Рассел Бренд не забороняє Кеті Перрі зніматись оголеною

У Кеті Перрі пристрасний роман з британським коміком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: