Кільчицька півроку укладала шлюбний контракт

Ірена Кільчицька розповіла про те, як укладала шлюбний контракт, аби потім в разі чого не залишитись біля розбитого корита.

Екс-заступник глави Київської міської адміністрації 42-річна Ірена Кільчицька влітку вийшла заміж.

"10 липня я зареєструвала шлюб із громадянином іноземної держави. Мого чоловіка звуть Марк, як і мого сина. Він успішний банкір та бізнесмен у сфері інвестицій і нерухомості. Зараз ми живемо у різних країнах. Я планую жити і працювати в Україні. Він — у Франції, оскільки його бізнес пов'язаний з Європою. Будемо зустрічатися у вихідні — приїжджати одне до одного в гості".

У весільну подорож їздили до Німеччини та Франції. Обручки Ірена не носить. Каже, персні її дратують.

"Усі чоловіки однакові. Вони хочуть гарну доглянуту дружину, практично не брати на себе жодної відповідальності, щоб діти були чисті, не сопливі й не заважали, коли йде футбольний матч. Щоб жінки або самі заробляли гроші, або менше просили в них."

Півроку Ірена укладала шлюбний контракт.

"На його оформленні наполягла я. Усе записане на мене: машини, квартири, будинки, ділянки. Я навмисне так вчинила, щоб потім мені ніхто нічого не казав. Не для того я робила кар'єру, щоби потім потрапити в халепу. Не хочу, як більшість слов'янських жінок, залишитися з розбитим серцем, у сльозах, соплях і біля розбитого корита".

Має доньку 3-річну Моніку і сина Марка, 2 роки. Про батьків дітей нічого невідомо.

"Діти були присутні на церемонії одруження. Я взагалі без дітей нікуди не ходжу. Обоє на моєму прізвищі. І за документами я значуся як мати-одиначка. Зробила це навмисне, щоб ніхто не зміг у мене забрати моїх дітей. Їх доглядають дві няні, які працюють позмінно. Нікуди не відпускаю малюків без супроводу. Я у 38 і у 40 років народила дітей не для того, щоб займатися екстримом відносно них. А ще є скажені вуличні собаки, неадекватні люди, необережні водії".

Кажуть, Кільчицька має квартири на вул. Панаса Мирного і на Бессарабці, де жили її батьки. Також орендує будинок під Києвом.

Читайте також:

Ірена Кільчицька нарешті вийшла заміж

Кільчицька виходитиме заміж в сукні від Valentino

Ірена Кільчицька повінчається у Франції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: